Image
Top
Menu
9.12.2011

Nominace na Zlatou pecku 2011

S podzimní kampaní pro iDNES.cz „Tvůj příběh – Inspirujeme milióny čtenářů“ jsme se dostali na shortlist a do nominace na Zlatou pecku 2011.

idnes-1

Máme radost!

Ve čtvrtek 24. 11. zasedala porota 17. ročníku kreativní soutěže Metro Zlatá pecka. Jejím letošním čestným předsedou je jeden z nejuznávanějších domácích režisérů reklamní tvorby Tomáš Mašín, spolu s ním finalisty soutěže vybíral například režisér, scénárista a dramatik Petr Zelenka, fotografka Sára Saudková, kameraman Martin Štrba nebo zvukař Pavel Rejholc.

Do soutěže, která je součástí bodování Agentury roku, bylo letos přihlášeno 215 prací z 45 agentur z nichž je 9 slovenských. Z výsledků hlasování poroty byl sestaven shortlist 50 prací. Dvacet těch, které obdržely nejvíce hlasů, pak obdrží hlavní ceny.

Také Vy se ale můžete zapojit do hlasování o držitelích několika prestižních Pecek. Již potřetí bude v průběhu prosince 2011 na webových stránkách generálního partnera, kterým je společnost Metro Česká republika, probíhat online hlasování laické veřejnosti, a to nejen v České republice, ale v dalších 22 zemích světa. Hlasující z těchto zemí budou moci udělit své hlasy 25 nejlepším pracím ze shortlistu. Vítězi, který vzejde z tohoto hlasování veřejnosti, bude navíc udělena speciální inzertní cena Metro Public Award v hodnotě 500 000 Kč. I letos obdrží jeden z nejlépe hodnocených exponátů mediální cenu MMS v hodnotě 250 000 Kč.

Slavnostní vyhlášení vítězů letošního ročníku a předávání cen proběhne v únoru 2012, předběžně byl stanoven termín 23. února a opět Klub Lávka.

www.zlatapecka.cz