Image
Top
Menu
26.9.2011

Firmy mohou ušetřit za elektřinu od koncernu TAURON

Kampaň zaměřenou na firemní klientelu a zákazníky z řad velkoodběratelů elektrické energie z celé České republiky jsme připravili a odstartovali ve druhé půlce září.

jabara-tauron-prepnete-novi[1]

Prostřednictvím vybraných bonitních ekonomických titulů a deníků komunikujeme nabídku nadnárodního koncernu TAURON a výhody spolupráce a partnerství s ním. Na doméně www.energie-firmam.cz se zájemci o snadnou a rychlou změnu dodavatele elektřiny dozvědí všechno podstatné. Printovou a PR část komunikace doplní od října PPC kampaň na internetu.

4 miliony konečných odběratelů

Na energetickém trhu České republiky se již druhým rokem profiluje silný hráč s trumfy znamenajícími velké úspory za elektřinu pro velkoodběratele a firemní zákazníky. Nejedná se však o nějakého nováčka na trhu ani dalšího alternativního prodejce. Společnost TAURON Czech Energy se sídlem v Ostravě je první zahraniční společností nadnárodního energetického holdingu TAURON Polska Energia S.A. Ten sdružuje 94 společností a je druhým největším výrobcem elektřiny v Polsku, leaderem v oblasti prodeje energie pro korporátní klienty i domácnosti. Současně je TAURON největším distributorem působícím v Polsku, který zaměstnává 28 000 pracovníků. Instalovaný výkon skupiny TAURON je 5 447 MW, a elektřina je tak dodávána téměř 4 milionům konečných odběratelů.

Právě díky disponibilitě vlastních zdrojů a velikosti mateřské společnosti úspěšně nabízíme českým zákazníkům jisté a spolehlivé partnerství nepodléhající lokálním změnám a cenovým výkyvům velkoobchodního trhu s elektřinou,
říká ing. Jiří Michalik, ředitel TAURON Czech Energy.

Společnost je vybavena odpovídajícím technologickým zázemím, standardizovanými postupy a systémem řízení rizik. Na českém trhu je TAURON aktivní nejen v oblasti velkoobchodu, ale i dodávkách elektrické energie pro konečné odběratele.